«ВЕЛИКІ МАЙСТРИ ПРОФЕСІЙ»

11 жовтня 2021, 12:00 am Автор 
Читати 130 разів Останнє редагування Понеділок, 11 жовтня 2021 06:42
08 жовтня в Палаці культури «Інгулець» відбулося свято - День ветерана та День трудової слави «ВЕЛИКІ МАЙСТРИ ПРОФЕСІЙ», що цьогоріч присвячене працівникам професійної освіти. Більшість присутніх у затишній і святковій залі – це майстри виробничого навчання та викладачі-ветерани, серед яких були викладачі нашого коледжу: Зеленька Л.П., Телічко Г.П., Московченко Т.Є., Совенко С.Ф., Волчанська З.М.
Голова Інгулецької районної у місті ради Сергій Жеребило зі словами поваги та вдячності звернувся до шановного зібрання. Подякував за багаторічну сумлінну працю й активну життєву позицію, побажав міцного здоров’я, бадьорості, щастя й наснаги. Найкращих представників галузі Сергій Васильович нагородив грамотами різних рівнів і подарунками.
Також до присутніх з вітальним словом звернулась директор Відокремленого структурного підрозділу «Політехнічний фаховий коледж» Криворізького національного університету, Депутат Інгулецької районної у місті ради VII та VIII скликань Кулішова Наталія Олексіївна.
 

Інформація: сторінка facebook 

Виконавчий комітет Інгулецької районної у місті Кривому Розі ради

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
строительство
интересные факты
JoomShaper