НАС ЗАВЖДИ СТРІЧАЄ РАДО ЗАЛІЗНИЧНИКІВ ГРОМАДА

4 липня 2019, 12:00 am Автор 
Читати 366 разів Останнє редагування Понеділок, 08 липня 2019 10:02

    Випускники Політехнічного коледжу ДВНЗ "Криворізький національний університет" перед тим як обрати освітній заклад для подальшого навчання звернулись до пошуковця – Інтернету, який запропонував широкий асортимент закладів, що навчають різноманітним професіям.
     Проте увага зосередилась на Політехнічному коледжі Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет». І не дарма!
     Крокуючи вестибюлем, коридорами, численними кабінетами навчального закладу відчувається хороший художній смак, притаманний колективу коледжу, тепла, дружня атмосфера.  Станіславський сказав колись, що театр починається з вішалки. Якщо йдеться про навчальний заклад, то перше враження є найправильнішим. Ніякої розкоші тут немає – все скромно, охайно і зі смаком. Переважають світлі тони, що відразу додає позитиву. Цей позитив і бажання залишитись актуальні і сьогодні для нас, ВИПУСКНИКІВ. Відвертість, порядність адміністрації і викладачів вражає.
     Мрії наші стали дійсністю. Тепер ми добре усвідомлюємо, скільки знань, добра, духовного багатства дав нам коледж, його викладачі. Він дав могутні крила для злету в самостійне життя, міцну основу для майбутньої професії.
Доля людська — дивовижна річ. Всевладна та незбагненна. Вона часто випробовує нас на мужність і витримку. Перемагає той, хто зумів перебороти себе, свої лінощі, невпевненість, хто поставив перед собою мету і сміливо йде до неї.
Батьки дали нам життя, допомогли зробити перші кроки. Викладачі повірили в нас, дали глибокі і міцні знання, допомогли її здобути. Рядки притчі Г.Сковороди «Слова, час і можливості ніколи не повертаються» стали дороговказом нашого життя.
     Історично склалось, що на базі злиття Криворізького гірничо-збагачувального технікуму та технікуму промислового транспорту було засновано Криворізький політехнічний технікум. Дев'ять тисяч випускників підготував технікум за свої роки існування, це спеціалісти для промислового залізничного транспорту, металургійного і гірничодобувного комплексів, для стальних магістралей придніпровської залізниці.
Після реформування у різних роках вищої освіти України він мав такі назви: Криворізька філія Дніпропетровського транспортно – економічного технікуму, Політехнічний технікум Криворізького технічного університету, Політехнічний коледж Криворізького технічного університету, і зрештою Політехнічний коледж Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет".
Понад 50 років Політехнічний коледж ДВНЗ «КНУ» готує спеціалістів для промислових підприємств України та Укрзалізниці.
     Ми, випускники коледжу, постійно брали участь у всіх заходах як творчого так і професійно-навчального напрямку. посідали призові місця, отримували цінні дарунки, зокрема можливість подорожувати.
      Ось деякі них. Яскравим прикладом є участь студентів коледжу у Всеукраїнському благодійному конкурсі «Залізничник – 2018», який відбувся за сприяння фонда Бориса Колесника. Як заохочення фонд надав переможцям Чумаченку Івану (спеціалізація «Обслуговування і ремонт залізничних споруд та об'єктів колійного господарства») та Поліновському Максиму (спеціалізація «Технічне обслуговування, ремонт та експлуатація тягового рухомого складу») благодійну допомогу у вигляді поїздки на Міжнародну виставку транспортних технологій Inno Trans у Берліні.

      На фото по центру праворуч І. Чумаченко, ліворуч - М. Поліновський.

     У першу чергу хочеться подякувати викладачам коледжу за ґрунтовні знання, які дозволили пройти всі етапи конкурсу та потрапити в число переможців. Поїздка на Міжнародну виставку транспортних технологій Inno Trans -неймовірна можливість побачити високий рівень та якість транспортного обслуговування, долучитися до аналізу рівня сервісу і комфорту обслуговування під час подорожі залізницею. 
     У 2018 році студенти спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» брали участь у регіональному конкурсі професійної майстерності з професії «Електромонтажник» на честь героя соціалістичної праці Г.І. Павленка серед працівників підприємств, установ, організацій та учнів, студентів професійних навчальних закладів м .Кривого Рогу. Переможець конкурсу, Білоус Максим, отримав гарантійний сертифікат на проходження практики в ООО «ЕРТАНЗ» на робочому місці з оплатою та гарантованим працевлаштуванням у компанію по закінченню навчання.

 

 

Ліворуч - Давидовський В., праворуч - Чумаченко І. учасники Міжнародної учнівсько-студентської конференції «Молодіжна наука у контексті суспільно-економічного розвитку країни».

     Студенти спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» на підставі договору про спільну реалізацію навчальних програм з навчальним закладом Center for Educational Conculting LLC (Republic of Poland) мали можливість у поточному навчальному році проходити практику на базі підприємства LG Electronics у місті Млава (Польща). Подібний договір про спільну реалізацію навчальних програм та можливість проходити практику за кордоном мають студенти спеціальності «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології». Адміністрацією коледжу розглядається можливість співпраці з Чехією та Німеччиною.

 

                                

     На фото справа Орябко Ю., Садохін В. на робочому місці. На фото зліва Перемот Д.

      «Дуже вдячні адміністрації Політехнічного коледжу ДВНЗ «КНУ» за можливість пройти практику за кордоном. Саме робота на виробництвах високих європейских компаній, дала нам можливість повною мірою осягнути світові стандарти якості та належного виробництва. Щиро дякуємо за надану можливість». 
      Студенти коледжу залюбки беруть участь у позанавчальному житті закладу, так команда коледжу щорічно є учасницею військово-патриотичної гри «Інгульчани», Спартакіади міста серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а, міських та обласних змагань з плавання, футболу, волейболу, легкоатлетичного кросу.

 

     Популярною серед студентської молоді коледжу є участь у клубі веселих і винахідливих, районному огляді-конкурсі «Весна Рудани», Всеукраїнському конкурсі-огляді художньої самодіяльності. Незважаючи на те, що команда коледжу «Смайли» змагається з молодіжними командами таких підприємств, як ПАТ «ПГЗК», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПАТ "ПВП "Кривбасвибухпром", команда коледжу у 2018 році посіла І місце, у 2019 році – ІІІ місце.
     Студенти коледжу користуються попитом на ринку праці та мають можливість проходити виробничу практику на промислових підприємствах Кривого Рогу на робочих місцях з оплатою та можливістю подальшого працевлаштування. Підписані програми співробітництва коледжу з ПАТ «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат», ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат», ПАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПАТ «Криворізький залізорудний комбінат», «Метінвест-Промсервіс», ПрАТ «Електромашпромсервіс», ТОВ «Електробудмонтаж», а також структурні підрозділи Придніпровської залізниці АТ «Укрзалізниця».
     За бажанням випускники коледжу можуть продовжити навчання (за скороченою формою) на денній та заочній формі у Криворізькому національному університеті, Київському університеті залізничного транспорту (ДУІТ), Дніпровському національному університеті залізничного транспорту імені академіка В. Лазаряна, Українському державному університеті залізничного транспорту (УкрДУЗТ, м.Харьків) та інших ВНЗ І-ІІ р.а.

 

 

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
строительство
Детальніше в цій категорії: « ЗАХИСТ КУРСОВОГО ПРОЕКТУ
интересные факты
JoomShaper