ТИЖДЕНЬ ЕКОНОМІЧНИХ ДИСЦИПЛІН_2019

19 лютого 2019, 12:00 am Автор 
Читати 242 разів Останнє редагування Вівторок, 19 лютого 2019 10:19

 Звіт

про проведення тижня

циклової комісії економічних дисциплін

Становлення в Україні правової,  демократичної,  соціальної  держави, фундаментальне оновлення економіки держави потребують кваліфікованих спеціалістів.

Сучасний спеціаліст – це не тільки компетентний виконавець своїх службових обов’язків, це працівник, який здійснює роботу ефективно і конструктивно. Найкраще засвоєння навчального матеріалу – шляхом спілкування і вирішення конкретних завдань в умовах максимально наближених до реальності.  Це питання завжди було і є в центрі уваги циклової комісії економічних дисциплін.

Викладачі комісії формують не тільки професійні якості фахівців, але й виховують активного громадянина України, навчають самостійності. Для цього наставники постійно ведуть пошук нетрадиційних форм та методів організації як аудиторної,  так і позааудиторної роботи. Результат такого пошуку – проведення тижнів циклової комісії, які вже стали традиційними.

Тиждень циклової комісії економічних дисциплін проходив з 04.02.2019 р.  по 08.02.2019 р.

План роботи тижня традиційно охопив широкі аспекти діяльності викладацького та студентського колективів.

Розпочався тиждень  презентацією здобутків студентів, популяризації їх захоплень, передачею досвіду старших курсів молодшим.

З 04 по  08 лютого проходив конкурс стіннівок «Пізнай світ економіки» (відповідальний викладач: голова циклової комісії економічних дисциплін Бондаренко Людмила Миколаївна).

Цікавими за змістом та формою виявились газети, що підготували  студенти різних спеціальностей коледжу. Всі вони по-різному розкривали сутність основних економічних наук та їх роль у сучасному житті.

Переможець – група  16 1/9 ОП.

В рамках тижня циклової комісії економічних дисциплін, 05 лютого було проведено ділову гру  «Економічний калейдоскоп»  за участю студентів  гр. 16 1/9 ОТ .  Всі студенти прийняли активну участь, проявили кмітливість, винахідливість та показали вміння працювати в команді  (відповідальний викладач: Тернова Ганна Олександрівна).

Не менш цікавим і пізнавальним виявився проведений  06 лютого І етап олімпіади з дисципліни «Основи економічної теорії», який підготувала  викладач Корнійчук Ольга Вікторівна.

Метою проведення олімпіади було активізація пізнавальної діяльності студентів, розвиток та реалізація інтелектуальних і творчих здібностей студентської молоді.

В результаті проведення олімпіади з дисципліни «Основи економічної теорії» визначено переможців:

І місце   - студентка гр. 16 1/9 ЕП   Ляхова Катерина;

ІІ місце  - студентка гр. 16 1/9 ОТ  Нєдєлкова Ксенія;

ІІІ місце - студентка гр. 16 1/9 ОТ  Курносова Анастасія.

На сучасному етапі ефективне виробництво можливе при забезпеченні підприємств висококваліфікованими керівниками і спеціалістами.

В ринкових умовах, коли підприємства працюють самостійно, несуть відповідальність перед державою та партнерами, від спеціалістів вимагають обґрунтованих професійних знань з економічних дисциплін.

Тому, 08 лютого 2019 року, між студентами групи першого курсу

18 1/9 ОТ  та другого курсу  17 1/9 ОТ  спеціальності «Організація обслуговування на транспорті» був проведений виховний захід під назвою «Знайомство зі спеціальністю».

Метою заходу,  який підготували викладачі Бондаренко Людмила Миколаївна  та Никитюк Наталя Анатоліївна,  було:  ознайомлення з переліком посад, які можуть займати випускники даної спеціальності; придбання первинних теоретичних знань та практичних навичок під час роботи молодших спеціалістів – техніків з організації обслуговування на транспорті; загострення розуму студентів з різних економічних питань; поглиблення знань з економіки;  розвиток уміння працювати в команді; формулювати власну думку; розвивати уважність та інтелектуальне мислення.

Також було  підведено підсумки проведеного тижня економічних дисциплін, нагороджено переможців.

Тиждень видався цікавим та корисним для студентів. Для проведення всіх заходів викладачі тісно співпрацювали зі студентами в творчій та доброзичливій атмосфері.

Голова циклової  комісії економічних дисциплін:                    Бондаренко Людмила Миколаївна

ФОТО-ЗВІТ

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)
строительство
интересные факты
JoomShaper