ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ_2019

7 лютого 2019, 12:00 am Автор 
Читати 312 разів Останнє редагування П'ятниця, 19 квітня 2019 17:43

5 лютого 2019 року у світі відзначався День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Студенти Політехнічного коледжу відзначили цей день разом з усім світом, приєднавшись до цікавого та пізнавального онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні (за підтримки Програм Мережних академій Cisco, Кіберполіції України  та компанії ERC).

Після онлайн-уроку студенти груп 18 1/9 ЕП, 17 2/9 ЛГ, 16 1/9 ВГ приймали участь у заході, присвяченому Дню безпечного Інтернету, який проводили викладачі інформатики Корченко Т. А., Буднікова А. В., Ляшенко О. С.  у вигляді круглого столу з елементами тренінгу.

Цікавим елементом заходу було онлайн анкетування студентів (https://docs.google.com/presentation/d/13RNuS1VtK5y4g9cS3jHetrOypn19TsgIjNc3x8nSyBM/edit?usp=sharing), яке проводилось з метою визначення їх рівня знань з питань безпеки, чи часто вони зустрічаються з різними видами шахрайств в Інтернеті, чи знають як з ними "боротися", як себе поводити в соц.мережах та ін. Результати анкетування задали вектор проведення круглого столу, вказавши реальні проблеми з якими зустрічаються студенти і на які слід було звернути особливу увагу.

Основними задачами заходу до Дня безпечного Інтернету було:

  • пояснити студентам, які бувають види загроз в Інтернеті;
  • розповісти, як працює фішинг і чим він небезпечний;
  • навчити студентів розпізнавати оманливі акції, призи й інші шахрайські пропозиції;
  • розповісти та практично перевірити, що таке «положення та умови» під час роботи з сайтами та встановлення програм, як з ними працювати;
  • пояснити, що таке «онлайн репутація», «цифрова історія», «право бути забутим», практично перевірити вплив «онлайн репутації» на реальну репутацію людини та її подальші наслідки в житті;
  • розглянути та практично перевірити вплив Інтернету на здоров’я людини.

 

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
строительство
интересные факты
JoomShaper