ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ_2018

28 березня 2018, 12:00 am Автор 
Читати 289 разів Останнє редагування Середа, 28 березня 2018 12:48

26.03.2018 Р. В ПОЛІТЕХНІЧНОМУ КОЛЕДЖІ ДВНЗ "КНУ" ПРОЙШОВ НАЙОЧІКУВАНІШИЙ ЗАХІД "ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ-2018" ПІД ГАСЛОМ "НАЙКРАЩІ ЇДУТЬ I-М КЛАСОМ!", ЯКИЙ ЗІБРАВ ДУЖЕ БАГАТО УЧНІВ ЯК ШКІЛ М. КРИВОГО РОГУ, ТАК І ШКІЛ ШИРОКІВСЬКОГО, АПОСТОЛІВСЬКОГО, ДОЛИНСЬКОГО Р-ІВ ТА ІН. 

ДЛЯ ТОГО, ЩОБ ПРОЦЕС ОЗНАЙОМЛЕННЯ ШКОЛЯРІВ ІЗ СПЕЦІАЛІЗАЦІЯМИ КОЛЕДЖУ БУВ ЦІКАВИМ, "ЖИВИМ" ТА ПРОДУКТИВНИМ, ПЕДАГОГІЧНИМ КОЛЕКТИВОМ БУЛИ РОЗРОБЛЕНІ ЛОКАЦІЇ, КОЖНА З ЯКИХ МОДЕЛЮВАЛА СПЕЦІАЛІЗАЦІЮ. НА КОЖНІЙ ТАКІЙ ЛОКАЦІЇ ШКОЛЯРІ МОГЛИ НА ДЕЯКИЙ ЧАС СТАТИ МАШИНІСТОМ ЛОКОМОТИВА, ДИСПЕТЧЕРОМ СТАНЦІЇ, ОГЛЯДАЧЕМ ВАГОНІВ, ЕЛЕКТРИКОМ, ДЕФЕКТОСКОПІСТОМ КОЛІЇ, ЗАЛІЗНИЧНИМ КАСИРОМ ТА ІН. КОЖЕН З ПРИСУТНІХ МІГ СПРОБУВАТИ СВОЇ МОЖЛИВОСТІ В ОПАНУВАННІ ТІЄЇ ЧИ ІНШОЇ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ, З ЦІКАВІСТЮ ТА ЗАВЗЯТІСТЮ ВИКОНАТИ РІЗНОМАНІТНІ ЗАВДАННЯ, ЗАДАТИ ПИТАННЯ ТА ОТРИМАТИ ВІДПОВІДІ ВІД КВАЛІФІКОВАНИХ ВИКЛАДАЧІВ КОЛЕДЖУ.

ОКРІМ ЦЬОГО, ШКОЛЯРІ ПОЗНАЙОМИЛИСЬ З НАЙКРАЩИМИ СТУДЕНТАМИ КОЛЕДЖУ, ЯКІ ПРОДЕМОНСТРУВАЛИ СВОЄ СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ, СВОЮ ТВОРЧІСТЬ У СВЯТКОВОМУ КОНЦЕРТІ, РОЗПОВІЛИ ПРО ОБРАНУ НИМИ СПЕЦІАЛІЗАЦІЮ.

ПО ЗАВЕРШЕННЮ ЗАХОДУ КОЖНИЙ ШКОЛЯР ВІДЧУВ ЧАСТИНКУ ТЕПЛА ВІД УСЬОГО КОЛЕКТИВУ КОЛЕДЖУ У ВИГЛЯДІ СОЛОДКИХ ПРИЗІВ.

ДЯКУЄМО БАТЬКАМ ТА УЧНЯМ, ЩО ЦЕЙ ЧАС ВИ ПРОВЕЛИ З НАМИ!  ЧЕКАЄМО НА ВАС!  

 ФОТО-ЗВІТ

 

Оцініть матеріал!
(4 голосів)
строительство
интересные факты
JoomShaper