ПІЛОТНИЙ ПРОЕКТ

20 листопада 2017, 12:00 am Автор 
Читати 418 разів Останнє редагування Понеділок, 20 листопада 2017 08:12

9 листопада на базі Політехнічного коледжу в комісії «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» викладачем спец.дисциплін Серебряковою О.О. був проведений міський Пілотний проект «Набуття професійної компетентності в прояві майстерства зі знань ПТЕ». Проект присвячувався Дню Залізничника та проходив у рамках ділової гри, на якій змагалися дві команди, а саме команда «Потяг надії» (студенти Політехнічного коледжу, групи 14 3/9 ЛГ) та команда «Експрес» (студенти Індустріального коледжу ДВНЗ КНУ).

По загальним підсумкам І місце отримала команда «Потяг надії», у номінації «Актуальність, креативність, стиль» одержав перемогу учасник команди «Потяг надії» - Коваленко Іван, а головний диплом «Найкращий знавець ПТЕ 2017» отримав капітан команди «Потяг надії» – Ботнаренко Євген.

Всі учасники Пілотного проекту зійшлися на думці, що найголовніший приз, який дістався кожному, - позитивні емоції, атмосфера єднання залізничників, для яких поняття «безпека» не просто термін.

«За вами велика відповідальність, ви знаєте правила, небайдужі і не пройдете мимо порушень», - зауважив начальник служби експлуатації ПРАТ «ХайдельбергЦемент Україна» Іванов Микола Васильович.

Дякуємо учасникам та бажаємо великих перемог!

ФОТО-ЗВІТ

Оцініть матеріал!
(3 голосів)
строительство
интересные факты
JoomShaper