ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

11 жовтня 2017, 12:00 am Автор 
Читати 472 разів Останнє редагування Четвер, 12 жовтня 2017 06:46

Профорієнтаційна робота - невід’ємна складова функціонування Політехнічного коледжу ДВНЗ «КНУ».  Тож викладачами ЦК філологічних дисциплін здійснюється кропітка робота з потенційними першокурсниками у профорієнтаційному напрямі.

З цією метою 6 жовтня 2017 року викладачами Швановою В.В., Нагірною О.О., Соколовою О.О. та Іващенко Н.Ю.  було проведено низку зустрічей зі  старшокласниками, викладачами та адміністрацією  загальноосвітніх шкіл Нікопольського та Покровського районних рад Дніпропетровської області: Капулівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Олексіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Покровської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та Комунального закладу "Чортомлицька неповна середня загальноосвітня школа».

Агітаційно-роз’яснювальна робота в загальноосвітніх навчальних закладах проводилась з використанням цікавих форм, супроводжувалась демонстрацією відеоматеріалів, що презентували багатогранну діяльність коледжу, напрями навчально-виховної діяльності та культурного дозвілля студентства. Учні та викладачі були  забезпечені інформативними друкованими рекламними матеріалами (буклетами, оголошеннями, запрошеннями на підготовчі курси та день відкритих дверей).  Між адміністрацією загальноосвітніх шкіл та викладачами коледжу укладено угоди про співробітництво. 

Варто наголосити на теплій зустрічі та сприянні директорів загальноосвітніх шкіл у проведенні  профорієнтаційних заходів, забезпеченні належної організації, відповідних умов  взаємодії, змістовні екскурсії.

ФОТО-ЗВІТ

Оцініть матеріал!
(5 голосів)
строительство
интересные факты
JoomShaper