ПЛАТФОРМА “LABSTER” – УНІКАЛЬНА МОЖЛИВІСТЬ ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ ТА СТУДЕНТІВ!

🤓За сприяння МОН України заклади освіти, в тому числі ВСП “Політехнічний фаховий коледж КНУ”, отримали унікальну можливість долучитися до провідної платформи віртуальних лабораторій та інтерактивної науки “Labster”.

🤓Платформа «Labster» – світовий лідер з розроблення віртуальних навчальних симуляторів, завдяки яким успішно навчаються вже 5 млн. студентів та учнів 3000 навчальних закладів в 70 країнах світу. Віртуальні симуляції на платформі доступні з таких галузей:

анатомія та фізіологія;

– біохімія;

– біологія;

– біотехнологія;

– хімія;

– наука про землю;

– мікробіологія;

– фізика тощо.

🤓19 січня 2023 року викладачі коледжу, зокрема комісії природничо-математичних дисциплін, були ознайомлені з віртуальною платформою та її можливостями.

🤓Кожен симулятор є повноцінним віртуальним комплексом з відеоінструкцією, теоретичними відомостями та інтерактивними вправами, що виконуються у 3D-середовищі сучасних віртуальних лабораторій.

🤓Впевнені, що використання платформи “Labster” допоможе розширити професійні можливості наших викладачів, а студентам – опанувати ефективні та сучасні засоби для проведення наукових досліджень.