МАРАФОН «7 ТИЖНІВ – 7 РАЙОНІВ – 7 ПІКАПІВ»

😎Марафон «7 тижнів – 7 районів – 7 пікапів» стартував у місті в лютому 2024 року і тривав протягом 7 тижнів, до квітня місяця.

😎Це був спільний проєкт Криворізької міської асоціації «АРТ-Культура», ТРК «Рудана», за підтримки управління культури виконкому Криворізької міської ради. Всі райони міста Кривого Рогу долучилися до участі у Благодійному марафоні «7 тижнів – 7 районів – 7 пікапів» і 7 тижнів робили неймовірні речі, аби наше місто мало змогу по максимуму допомогти нашим захисникам, 7 тижнів містяни та гості донатили свою допомогу на Перемогу.

😎Усім семи районам сукупно вдалося зібрати 5 мільйонів 874 тисячі гривень, що перевершило сподівання і дало змогу запланувати придбання не 7, а 10 пікапів.

😎Однім із активних учасників марафону став Інгулецький район. Протягом тижня у березні 2024 року в нашому районі тривали різноманітні заходи та дійства, благодійні акції та виставки. Виступали самодіяльні колективи, випікалися та продавалися смаколики. Все це робилося з метою зробити якнайбільше внесків на придбання необхідних авто для наших захисників. Внесок Інгулецького району в загальну скарбничку – близько 600 тисяч гривень.

😎22 травня 2024 року вручили військовим уже третій пікап, куплений за гроші, зібрані небайдужими криворіжцями та гостями міста під час благодійної акції «Єднаймося Заради Перемоги КР 2.0».

😎ВСП «Політехнічний фаховий коледж КНУ» прийняв активну участь у заходах під час проведення Благодійного марафону. Студенти активно долучалися до всіх активностей, які проходили в коледжі та на території Інгулецького району. Протягом тижня вони своїми маленькими перемогами у спортивних змаганнях, опануванням нових навичок під час проведення майстер-класів, демонстрацією своїх знань та умінь під час участі у конкурсах – демонстрували свою підтримку тим, хто боронить нашу землю, тим, хто у нерівних боях відстоює нашу незалежність, волю та свободу.

😎Окрім донатів, колективом працівників коледжу були зібрані кошти на купівлю смаколиків, які також були передані військовим.

😎Дякуємо всім, хто долучився до Благодійного марафону!!!

😎Викладачів та студентів коледжу ВСП «Політехнічний фаховий коледж КНУ» було відзначено подякою від голови Ради оборони міста та ГО «Криворізька міська Асоціація «АРТ-культура».

#зсу #всп_політехнічний_фаховий_коледж_кну #коледж #студенти