З ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА!

04.11.2023 в Україні відзначають День залізничника. Ініціатором цієї дати є Львівська залізниця. Цього дня у далекому 1861-му році, коли сучасний український Львів знаходився під протекцією Австро-Угорської імперії, на залізничний міський вокзал прибув перший пасажирський потяг, що мав назву «Ярослав». За сучасними баченнями – це був справжній поїзд міжнародного сполучення, що відкрив сучасну історію української залізниці. Він курсував між Віднем і Львовом, перетинаючи міста Краків і Перемишль. Працівники українських залізних доріг щодня вкладають у свою працю професіоналізм, любов задля економічного розвитку і вдосконалення залізничного сполучення між регіонами та світом. Залізниці донині залишаються ефективним транспортним сполученням і все це завдяки кропіткій праці наших залізничників.

Навіть в умовах воєнного стану, залізниця – це зона підвищеної небезпеки, тому кожен має дотримуватись простих правил безпеки, які врятують життя.

З нагоди професійного свята вітаємо працівників української залізниці і всіх, хто безпосередньо з нею повʼязаний! Бажаємо їм успіхів, міцного здоров’я, миру, благополуччя і високого професіоналізму.

#коледж#зднемзалізничника#всп_політехнічний_фаховий_коледж_кну