РЕЗУЛЬТАТИ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ

ДВНЗ „Криворізький національний університет”

Політехнічний коледж

 Підготовче відділення, курси підготовки до вступу

 РЕЗУЛЬТАТИ ПІДСУМКОВИХ КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ

 Група     1      на основі        базової          загальної середньої освіти                            

 

 

Українська мова

Англійська мова

Математика

1.

Борисенков Іван Вікторович

6

10

8

2

Ванжа Ярослав Ігорович

6

6

7

3

Виноградова Єлизавета Олегівна

5

6

6

4

Горбенко Олег Олександрович

6

8

6

5

Жовтуха Андрій Володимирович

4

5

7

6

Зінов’єв Богдан Тімурович

4

7

7

7

Іванов Олег Володимирович

6

10

8

8

Іванченко Юлія Олександрівна

7

5

6

9

Коваленко Денис Сергійович

6

7

7

10

Куксенко Анастасія Василівна

6

8

6

11

Мартинюк Антоніна Петрівна

10

7

6

12

Мітленко Влада Вадимівна

5

7

7

13

Носенко Олег Андрійович

6

8

8

14

Олійник Назар Олександрович

7

6

5

15

Орлова Лілія Максимівна

5

6

4

16

Петричка Владислав Сергійович

5

7

5

17

Сірюк Данило Денисович

5

7

8

18

Сивогракова Анастасія Віталіївна

6

7

5

19

Федосеєв Микита Денисович

7

8

7

20

Чадов Ілля Ігорович

4

7

5

21

Чернишов Данило Михайлович

6

8

5

22

Шворак Вячеслав Іванович

6

8

8

23

Шемригович Діана Григорівна

7

5

5

24

Яновшек Катерина Олександрівна

11

7

5

25

Ярощук Роман Віталійович

8

6

7

Група     2      на основі        базової          загальної середньої освіти  

   

Українська мова

Англійська мова

Математика

1

Ащаулов Костянтин Віталійович

7

10

8

2

Біляков Гліб Олегович

8

9

8

3

Босенко Єгор Андрійович

5

8

5

4

Вишнивецька Ангеліна Віталіївна

6

6

7

5

Грицько Карина Віталіївна

6

6

7

6

Данилейко Марія Олександрівна

11

7

8

7

Ковальков Максим Васильович

6

11

8

8

Кожем’яко Ростислав Вікторович

6

6

6

9

Комишан Єлизавета Анатоліївна

8

9

8

10

Копинець Данило Васильович

5

5

5

11

Кузьменко Віталій Юрійович

7

6

5

12

Кульгавий Денис Олексійович

6

8

7

13

Мартинюк Павло Сергійович

6

4

6

14

Онищенко Софія Віталіївна

10

7

8

15

Пугач Юлія Сергіївна

8

7

5

16

Сімон Євгеній Вадимович

9

10

7

17

Смаль Вероніка Олександрівна

6

6

7

18

Славецький Данило Сергійович

5

7

10

19

Соболєва Олеся Вікторівна

5

5

5

20

Талізіна Сніжана Максимівна

6

7

7

21

Титаренко Єлизавета Володимирівна

7

6

6

22

Федів Дмитро Сергійович

8

6

7

23

Харченко Анастасія Іванівна

5

5

5

24

Хоменко Віталій Сергійович

5

4

5


                                                                           

 

 

 

JoomShaper