ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПІДГОТОВЧЕ ВІДДІЛЕННЯ

     Структурним підрозділом підготовчого відділення Політехнічного коледжу Криворізького національного університету є курси підготовки до вступу до вищих навчальних закладів України (далі -курси підготовки до вступу).

     Підготовче відділення працює на основі самоокупівлі за рахунок коштів, які поступають від слухачів курсів підготовки до вступу в порядку плати за навчання.

    Курси підготовки до вступу при коледжі організуються щорічно з метою підвищення рівня загальноосвітньої підготовки учнів старших (9 - 11) класів загальноосвітніх навчальних закладів, випускників ПТУ та осіб, які мають базову загальну середню освіту, повну середню освіту, диплом кваліфікованого робітника, і залучення їх до вступу до вищих навчальних закладів України, зокрема Політехнічного коледжу КНУ.

    Підготовка на курсах у 2019-2020 н. р. здійснюється за такими дисциплінами: українська мова, математика, англійська мова.

    Для зарахування до числа слухачів курсів підготовки до вступу необхідно надати такі документи:

- заяву встановленого зразка;

 

- копію квитанції про оплату.

     У зв'язку з існуючими медичними обмеженнями при вступі на спеціальності, пов'язані з безпекою руху, адміністрація курсів рекомендує особам, які бажають навчатися на курсах підготовки до вступу при коледжі, пройти попередній огляд у окуліста з метою підтвердження гостроти зору і правильного сприйняття кольорів.

     Прийом документів на навчання на курсах підготовки до вступу починається після 15 вересня і триває (за наявності бажаючих навчатися) до кінця навчального року. Заняття 6-місячних курсів підготовки до вступу починаються в жовтні-листопаді, 5-місячних - листопаді-грудні, 4-місячних - січні-лютому і т.д. при наборі групи (25 осіб). Навчання на курсах підготовки до вступу при коледжі переважно проводиться по суботах.

     Навчання на курсах підготовки до вступу закінчується проведенням підсумкової атестації.

    Для отримання більш детальної інформації можна звертатися за адресою:

50026    

м. Кривий Ріг

Інгулецький р-н

вул. Кармелюка, 33

головний корпус ПК КНУ

підготовче відділення (каб. 223)

Телефон: (8-056) 404-81-09

Години роботи з відвідувачами: 900 - 1200, 1300 - 1530 (пн. - пт.)

 Завідувач відділення - Корнійчук О. В.;

Секретар відділення - Кучерук О. В.

JoomShaper