ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ

ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ КОЛЕДЖУ-ВСТУП 2022

НОВИНИ

 

 

ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

КУРСИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ПІДГОТОВКИ

Курси професійно-технічної підготовки

Курси професійно-технічної підготовки (далі курси ПТП) щорічно організуються при ВСП "Політехнічному фаховому коледжі КНУ" на підставі ліцензій Міністерства освіти і науки України.

     Курси ПТП працюють на основі самоокупівлі за рахунок коштів, які поступають від слухачів в порядку плати за навчання. Початок прийому документів на навчання для першого потоку слухачів – з листопада місяця, для другого – з січня місяця одного й того самого навчального року. Підготовка ведеться за наступними професіями*:

Код за ДК 003-95 Професія Кваліфікація Період навчання
7233.2 Слюсар з ремонту рухомого складу 3-й розряд 7.5
8311.2 Машиніст тепловоза** Помічник машиніста тепловоза 3.5
8311.1 Машиніст електровоза** Помічник машиніста електровоза 4.5
5112 Провідник пасажирського вагона Провідник пасажирського вагона 4
9332 Прийомоздавальник вантажу та багажу 3-й розряд 4.5
8312.2 Складач поїздів 3-й розряд 4
7233.2 Оглядач вагонів 3-й розряд 3.5
7241.1 Електромонтер з ремонту електроустаткування*** 3-й розряд 7.5
4121 Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних*** Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних 6.5

      Особі, які опанували курс професійно-технічного навчання і успішно пройшла кваліфікаційну атестацію, присвоюється освітньо-кваліфікаційний рівень "кваліфікований робітник" з набутої професії відповідного розряду та видається свідоцтво про надання робітничої кваліфікації, форма якого затверджена постановою Кабінету Міністрів України. Дана форма свідоцтва дає право працевлаштування як на промислових підприємствах в межах України, так і на "Укрзалізниці".

     Для зарахування на курси ПТП слухач повинен надати наступні документи:

  • копію паспорта (1, 2, 11 стор.);
  • копію ідентифікаційного коду;
  • копію документа про освіту (з додатком);
  • медичну довідку (ф-086);
  • копію трудової книжки.

* - медичні обмеження, по закінченні теоретичного курсу навчання - вік 18 років;

** - попередній освітньо-кваліфікаційний рівень - "Слюсар з ремонту рухомого складу " 3-го розряду, по закінченні теоретичного курсу навчання - 18,5 років;

*** - тільки для студентів ПК ДВНЗ "КНУ".

     Для отримання більш детальної інформації можна звертатися за адресою:

50026, м. Кривий Ріг,

Інгулецький р-н,

пр. Південний, 2

II-й корпус ПК ДВНЗ "КНУ",

Відділення професійно-технічної підготовки (каб.210)

: 404-34-63

ОРГАНІЗАЦІЙНІ ЗАХОДИ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ КОРОНАВІРУСУ COVID-19

ПАМ'ЯТКА! КОРОНАВІРУС:ПРОФІЛАКТИКА ІНФІКУВАННЯ І ПОШИРЕННЯ

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ ПРО ВАКЦИНАЦІЮ ВІД COVID-19 (2)

 

 

ІСТОРІЯ КОЛЕДЖУ

Історія становлення...

    На базі злиття Криворізького гірничо-збагачувального технікуму та технікуму промислового транспорту було засновано Криворізький політехнічний технікум. Дев'ять тисяч випускників підготував технікум за свої роки існування, це спеціалісти для промислового залізничного транспорту, металургійного і гірничодобувного комплексів, для стальних магістралей придніпровської залізниці.     

     У 1997 році у зв’язку з реформою вищої освіти України технікум перейменовано на Криворізьку філію Дніпропетровського транспортно – економічного технікуму.     

     У 2004 році Наказом Міністерства освіти і науки України навчальний заклад отримав назву Політехнічного технікуму Криворізького технічного університету, увійшовши в комплекс Криворізького технічного університету. Одночасно були укладені договори на продовження навчання випускників технікуму за профільними спеціальностями у Дніпропетровському національному технічному університеті залізничного транспорту імені академіка  В. Лазаряна та Харківської державної академії залізничного транспорту.      

     У 2009 році рішенням Міністерства освіти і науки України Політехнічний технікум Криворізького технічного університету став Політехнічним коледжем Криворізького технічного університету.

     У 2011 році рішенням Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України Політехнічний коледж Криворізького технічного університету став структурним підрозділом Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет", в наслідок чого отримав назву Політехнічний коледж Державного вищого навчального закладу "Криворізький національний університет".

JoomShaper